SDE / ALBISTEAK

Hamaikako Ideala: Entrenatzailea

S.D. Eibarreko 75. Urteurreneko Hamaikako Ideala osatu ondoren, behin ezker hegalaren aukeraketa eginda, azkenik, urte hauetako entrenatzailerik onena aukeratu behar da

Itzuli

10/12/2013 09:45

Bozkatzeko, gogorarazten da bakarrik Eibar K.E.ko bazkideak eta akziodunak egin dezaketela. Botoa emateko, bakarrik 1940-2015@sdeibar.com helbidera mezu bat bidali behar da, Izen abizenak, bazkide zenbakia eta aukeraturiko jokalaria adieraziz. Honekin bat, jakinarazten da behin aukeratzeko jokalari berri bat irtetzean, ezin izango dela aurreko bozkaketetan parte hartu.


Aukeraturiko entrenatzaileak ondorengoak dira:

ANTONIO CORRAL

KIROL IBILBIDEA
S.D. Eibar: 50-51, 51-52, 52-53, 53-54, 54-55, 55-56, 56-57, 57-58, 59-60, 60-61, 61-62, 62-63, 63-64, 64-65, 65-66, 66-67

MIKEL ETXARRI SASIAIN
Lasarten jaioa 1946-09-18

KIROL IBILBIDEA
S.D. Eibar: 90-91, 91-92
Real Sociedad B: 92-93, 93-94, 94-95

BLAS ZIARRETA OBREGON
Santurtzin jaioa 1947-02-06

KIROL IBILBIDEA
Sestao
Lemona
Sestao: 88-89, 89-90, 90-91
Bilbao Athletic: 91-92, 92-93
Sestao: 93-94, 94-95, 95-96
Burgos: 97-98
Gernika: 98-99
Badajoz: 99-00
S.D. Eibar: 00-01, 01-02, 02-03
MIGUEL ANGEL "PERIKO" ALONSO OIARBIDE
Tolosan jaioa 1953-02-01

KIROL IBILBIDEA
Tolosa juvenil: 88-89
Real Sociedad B: 89-90, 90-91, 91-92
Beasain: 93-94, 94-95
S.D. Eibar: 95-96, 96-97, 97-98
Hercules: 98-99
Real Sociedad: 00-01
ALFONSO BARASOAIN CARRILERO
Mungian jaioa 1954-01-28

KIROL IBILBIDEA
Gernika
Amorebieta
Amurrio
Barakaldo
S.D. Eibar: 88-89, 89-90
Palamos: 90-91
S.D. Eibar: 98-99
Gernika: 00-01, 01-02, 02-03
Segoviana
Eldense
Amorebieta: 09-10, 10-11
Sestao: 11-12
Lemona: 11-12
JAVIER "MANIX" MANDIOLA ALBERDI
Eibarren jaioa 1958-04-09

KIROL IBILBIDEA
S.D. Eibar B: 99-00, 00-01, 01-02, 02-03
Beasain: 03-04
Real Union: 04-05, 05-06
S.D. Eibar: 06-07, 07-08
Alaves: 08-09
S.D. Eibar: 09-10, 10-11, 11-12
JOSE LUIS MENDILIBAR ETXEBERRIA
Zaldibarren jaioa 1961-03-14

KIROL IBILBIDEA
Arratia: 94-95, 95-96
Bilbao Athletic: 99-00, 00-01
Aurrera Vitoria: 01-02
Lanzarote: 02-03, 03-04
S.D. Eibar: 04-05
Athletic: 05-06
Valladolid: 06-07, 07-08, 08-09, 09-10
Osasuna: 10-11, 11-12, 12-13, 13-14
GAIZKA GARITANO AGIRRE
DerioN jaioa 1975-07-09

KIROL IBILBIDEA
S.D. Eibar B: 10-11, 11-12
S.D. Eibar: 12-13, 13-14

  

SDE / HURRENGO PARTIDA

22:00 21-05-2022

29 MAI

20:00 Santo Domingo

Partidua

Jardunaldia42 AD Alcorcón - SD Eibar