SDE / ALBISTEAK

Denboraldi amaierako harrobiko jaialdian saritutako jokalariak eta taldeak

400 mutil eta neska daude klubeko estrukturan

Itzuli

15/06/2018 12:47

Harrobiko denboraldi amaierako jaialdia gaur egin da Ipuruan, eta bertan zenbait jokalari eta talde saritu dituzte. Amaia Gorostiza Klubeko presidentak, Miguel de los Toyos alkatea, Raul del Pozo, gizonezkoen harrobiko arduraduna, eta Ion Zabaleta, emakumezkoena, izan dira bertan, eta jokalari guztien lana txalotu dute.

Hauek dira jaialdian saritutako jokalari, entrenatzaile eta taldeak.

> Lan Onari: Errendimendua eta laguntasuna saritzen du. Entrenatzaileak eta lan taldeak emandako saria. 

  • Danel Bilbao (B Alebina)
  • Asier Arrieta (A Alebina)
  • Hodei Arana (Infantil Txiki)
  • Ander Yarza (Ohorezko Infantila)
  • Miren Alonso (Emakumezkoen Ohorezko Kadetea)
  • Asier Sánchez (Gizonezkoen Ohorezko Kadetea)
  • Haitz López (Euskal Liga Kadetea)
  • Miren Atristain (Emakumezkoen Lurraldea)
  • Thiago Santana (B Ohorezko Jubenila)
  • Jon Mikel Magunagoitia (A Nazioanala Ohorezko Jubenila)
  • Urko Iruretagoiena (SD Eibar URKO) 

> Jokalari eredugarria: Klubeko balioak hobeto islatzen duten jokalariei ematen zaie sarie, eta taldeko partaideek ematen dute. 

  • Alex Oroz (B Alebina)
  • Unax Rodríguez (A Alebina)
  • Beñat Hurtado (Infantil Txiki)
  • Hodei Arrillaga (Ohorezko infantila)
  • Angie Alfonzo (Emakumezkoen Ohorezko Kadetea)
  • Gontzal Ariño (Gizonezkoen Ohorezko Kadetea)
  • Ander Urreta (Euskal Liga Kadetea)
  • Ainhoa Bilbao (Emakumezkoen Lurraldea)
  • Gaizka Argente (B Ohorezko Jubenila)
  • Markel Artetxe (A Nazioanala Ohorezko Jubenila)
  • Gorka Gurrutxaga (SD Eibar URKO)

> Euskadi Saria: Euskal Selekzioaren deialdian egondako jokalariek saria jasotzen dute.

  • Elene Guridi (Euskadi SUB 16)
  • Nagore Tubia (Euskadi SUB 16)    
  • Oier Peralta (Euskadi SUB 16)
  • Xabier Etxebarria (Euskadi SUB 16)
  • Julen Ezama (Euskadi SUB 16)
  • Miren San Martín (Euskadi SUB 18)           
  • Alaine Marcos   (Euskadi SUB 18) 
  • Jon Mikel Magunagoitia (Euskadi SUB 18)

Txapeldunak: Lortutako emaitzak saritzen dituzte.

  •  Ohorezko Infantila          Campeonato Euskadi de Rendimiento
  • Emakumezkoen Lurraldea           Subcampeón de Gipuzkoa
  • Territorial Femenino      Subcampeón Gipuzkoa - Ascenso a Liga Vasca
  • SD Eibar Urko    Campeón de Liga - Ascenso a División de Honor

Lan bikainari: Hainbeste urte eta gero taldeko estrukturan jarraituko ez duten jokalari eta entrenatzaileei saria

  • Jon Rementeria (11 denboraldi)
  • Lur Bereciartua (11 denboraldi)
  • Miren Atristain (12 denboraldi)
  • Haritz Aranburu (5 denboraldi)

SDE / HURRENGO PARTIDA

13:00 19-10-2019
Sarrerak erosi

SDE / Agenda

16 URR

11:00 Atxabalpe

Lan saioa

Ateak irekita

17 URR

11:00 Ipurua

Lan saioa

Gimnasioa + Bideoa

18 URR

11:00 Ipurua

Lan saioa

Ateak irekita

19 URR

13:00 Municipal de Ipurua

Partidua

Jardunaldia9 SD Eibar - FC Barcelona

20 URR

11:00 Atxabalpe

Lan saioa

Ateak irekita

Agenda ikusi